2021 m. balandžio 11 d. Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimų spaudos konferencijų grafikas
Lietuvos Respublikos vyriausioji rinkimų komisija
2021-04-08

Siekdama pristatyti Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimų eigą ir rezultatus, Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) skelbia spaudos konferencijų grafiką.

Visos spaudos konferencijos vyks nuotoliniu būdu per Team‘s programą. Taip pat bus transliuojamos tiesiogiai VRK „Youtube" paskyroje. 

Balandžio 11 d. (sekmadienį) spaudos konferencijos bus organizuojamos 10 val., 15 val. i21 val.  

Nuorodos į VRK vyksiančių konferencijų tiesiogines transliacijas:

10 val. –  https://youtu.be/4b5vs8AuC08

15 val. –  https://youtu.be/ErsjrYPdhbo

21 val. –  https://youtu.be/T9MQixlS1aI

21 val.  vyksiančioje spaudos konferencijoje be VRK pirmininkės Lauros Matjošaitytės taip pat dalyvaus ir Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato viršininkas Linas Valius, visuomeninės organizacijos „Baltosios pirštinės" atstovas Rokas Kolovskis, Savivaldybės rinkimų komisijos pirmininkė Sonata Dekker. Taip pat dalyvauti šioje spaudos konferencijoje bus kviečiami ir visi kandidatai, dalyvaujantys Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimuose.

SVARBU! Visuomenės informavimo priemonių atstovai, kurie pageidauja ne tik stebėti spaudos konferencijas, bet ir užduoti klausimų, prašomi iš anksto registruotis el. paštu [email protected] dėl Team‘s nuorodos. Šios nuorodos bus siunčiamos tik užsiregistravusiems žiniasklaidos atstovams.  

 

Kontaktams: 
Tel. (8 5) 239 6295 
El. p. [email protected]